Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /web/htdocs1/gcpharmacz/home/www/wp-content/themes/layerswp/core/helpers/post.php on line 59

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /web/htdocs1/gcpharmacz/home/www/wp-content/themes/layerswp/core/helpers/post.php on line 78
Kariéra – GC Pharma

Kariéra

AKTUÁLNĚ HLEDÁME KOLEGY A KOLEGYNĚ NA NÁSLEDUJÍCÍ POZICE:

Medicínský reprezentant

oblast Severní Čechy

Pracovní náplň:

  • organizování prodejních návštěv ve svěřené oblasti
  • pravidelné plánování, vyhodnocování, reporty návštěv
  • analýza potřeb zákazníků a její využití k dosažení stanovených prodejních cílů
  • průběžné prohlubování odbornosti a znalostí produktu

Požadujeme

  • minimálně SŠ vzdělání

  • praxi v oblasti farmacie

  • předchozí zkušenosti na pozici obchodního zástupce
     schopnost komunikace, obchodního ducha

  • znalost práce na PC

  • řidičský průkaz skupiny B

  • pozitivní přístup k práci

  • komunikativní, asertivní a empatické jednání

  • flexibilita, důslednost

Nabízíme

  • zajímavou práci v menším kolektivu
  • optimální pracovní podmínky, prostor pro realizaci, kreativitu

  • platové ohodnocení s přímou vazbou na výsledky práce

  • služební automobil a telefon k pracovním i soukromým účelům

  • 5 týdnů dovolené